Make your own free website on Tripod.com

 

liberty.gif (215646 bytes)

Klikoni mbi te :gjitheshka profesioniste!

*********

KOBRA

Policia private ne Gjirokaster,garanci dhe siguri!

Nese deshironi me te vertete nje garanci per bisnesin ,dyqanin ,mallin tuaj

telefononi  menjehere tek Kobra.

Ne dispozicionin tuaj ne cdo ore.  

Merrni ne telefon (726) 5976   ose EMail  

amehilli@yahoo.com

***************************************************************

 

Nese deshironi te kontaktoni me modelet e veshjes per femra te modesd me te fundit drejtohuni tek  sallonet e modes EXis&Katerina ne rrugen 11 Janari ne pazarin karakteristik te Gjirokastres.

00355 726 5941

00355 726 5942

Hotel Bar Restorant "Mediterrane"fton klientet ne mjediset e veta..Dhoma  komode me pamje te mrekullueshme nga gjiri i    detit ne Sarande.I pajisur me te gjitha   komoditetet e nevojeshme per pushim dhe fjetje te qete,uje te ngrohte e te rrjedhshem 24 0re,cmime te arsyeshme

tel:003557322839

0030944157585